PODYPLOMOWE STUDIA VARSAVIANISTYCZNE „CZŁOWIEK-MIASTO-ŚRODOWISKO”

Z przyjemnością informuję, że Senat Uniwersytetu Warszawskiego zatwierdził powołanie studiów podyplomowych „Człowiek-Miasto-Środowisko” począwszy od października 2013 r. Liczba miejsc dla jednego rocznika – 45-50.
Koszt (opłata tylko w wysokości kosztów administracyjnych trzeciego semestru, dwa pierwsze semestry są bezpłatne) wynosi ok. 1280 PLN. Zapisy oficjalnie rozpoczną się we wrześniu, ale już należy przesyłać zgłoszenia bezpośrednio do dr Ostrowskiego na adres: samper@samper.pl.
Ze względu na duże zainteresowanie przyjmowane są zapisy od razu na dwa kolejne „roczniki” (pierwszy w październiku, a oficjalny termin rozpoczęcia zajęć drugiego naboru rozpocznie się zapewne już wiosną).
Pierwszeństwo mają uczestnicy poprzednich roczników Akademii (już odbyli dwu-, a niektórzy nawet 4-semestralne zajęcia).
Jednocześnie przyjmowane są zgłoszenia na studia podyplomowe na SGH (również zaliczające dwa semestry AWoM) w cenie ok. 800-900 PLN.
Tak więc uczestnicy AWoM mają prawo do udziału w dwóch wymienionych studiach podyplomowych płacąc tylko 1/5 ich kosztów. Łącznie w kwocie ok. 2 tys. PLN można mieć ukończone dwa specjalistyczne podyplomowe studia varsavianistyczne. To ewenement i cenowy i merytoryczny.
Osoby, które nie uczestniczyły wcześniej w zajęciach Akademii, mogą również zapisać się na studia podyplomowe i rozpocząć zajęcia od października br, a ukończenie zajęć nastąpi po 3 semestrach.
Oficjalne komunikaty i regulaminy obu kierunków studiów ukażą się na stronach obu uczelni na przełomie sierpnia i września.
Mam nadzieję, że spotkamy się znowu w tak licznym gronie, jak do tej pory.