POTWIERDZENIE – Piknik lotniczy w najbliższą sobotę 24 maja od godz. 10-tej

W związku z dobrą prognozą na najbliższy weekend serdecznie zapraszam słuchaczy studiów podyplomowych UW-CMS, słuchaczy AWoM wraz z rodzinami i znajomymi, którzy chcieliby skorzystać z okazji zobaczenia Warszawy z lotu ptaka. Potwierdzam, że wszystko jest przygotowane, są zgody na loty od godz. 10 na lotnisku Bemowo na wprost głównego wejścia na teren Aeroklubu Warszawskiego (wjazd od ul. Kwitnącej).

Dla zainteresowanych jest możliwość odbycia lotu. Pół godzinny 210 pln od osoby przy czym lotu są w grupach 3-4 osobowych. Lot półgodzinny pozwoli dolecieć aż do Siekierek i powrócić nad Grochowem i Pragą. Inne warianty to lot w kierunku Zalewu Zegrzyńskiego lub wzdłuż Wisły do Modlina.

Jest także możliwość odbycia bardzo spokojnych i tylko 15 minutowych lotów z cenie 110 pln. w kierunku stadionu Narodowego

Przewoźnikiem będzie firma IBEX, co gwarantuje większe bezpieczeństwo.

W czasie spotkania na płycie lotniska i oczekiwania na lot przewidujemy możliwość grilowania, ale trzeba przynieść własne produkty, bo trudno byłoby mi dopasować się do gustów tak wielu osób. Na piknik warto przyjść nawet bez konieczności wsiadania do samolotu.

Proszę o wstępne potwierdzenie mailem obecności wraz z planowaną liczbą osób zainteresowanych lotami, co pozwoli wcześniej zabezpieczyć odpowiednią liczbę samolotów, aby wszystko przebiegło sprawnie.

Ostateczna informacja potwierdzająca uzyskanie zgód na loty zostanie podana w tym miejscu w przeddzień. Proszę o sprawdzenie potwierdzenia zajęć na lotnisku oraz zapoznanie się z ewentualnymi dodatkowymi informacjami w piątek po południu.

Pozdrawiam serdecznie

Marek Ostrowski